Zakázky - Hodinový manžel Praha

Renovace kuchyňské linky

S panem Křovinou, který je opravdu šikovným mužem na svém místě, jsem byla při výměně pracovní desky a instalaci nových elektrospotřebičů v kuchyni velice spokojena, a určitě budu do budoucna jeho firmu i nadále kontaktovat. Perfektní komunikace, skvělá kvalita odvedené práce vč. nabídek lepšího řešení - a to vše s úsměvem. Cena dle domluvy. Mohu vřele doporučit.

Bohdana R.

Lišty k plovoucí podlaze - Hodinový manžel Praha

Dobrý den,

potřebovala bych vyměnit lišty u plovoucí podlahy v předsíni a částečně v obývacím pokoji, dále mi protéká záchod a nesvítí dvě světla na kuchyňské lince (žárovky jsem již měnila a nic).
Potřebovala vše dát do pořádku.
S přátelským pozdravem,

Doba realizace 3 hodiny

Hodinový manžel Praha - Šikovný muž

Dodělávky v koupelně - Hodinový manžel Praha

Dobrý den,

Potřeboval bych pomoc s koupelnou. Bohužel jsme museli zvednout vanu o pár CM a nesedí mi k ní přední panel takže bych ho potřeboval upevnit a následně vanu zasilikonovat. Následně také zasilikonovat umyvadlo, navrtat sprchu a vyměnit baterii v kuchyni.

Měl byste čas mi pomoci?
 

Doba realizace 4 hodiny

Hodinový manžel Praha - Šikovný muž

Digestoř - Hodinový manžel Praha

Dobrý den,

prosím provádíte také připojení digestoře? Digestoř je upevněna na stěnu, jde tedy jen o propojení s odtahovou rourou (také připravena). Bohužel průměr odtahové roury a roury v digestoři není stejný. Dále poptávám zavěšení skříňky na sádrokartonovou stěnu. Praha 5 - Jinonice.
 

Doba realizace  1,5 hodiny

Hodinový manžel Praha - Šikovný muž

Dokončovací práce - Hodinový manžel Praha

Dobrý den pane Křovino, ráda bych si u Vás objednala přidělání kovové začišťovací lišty pod skleněnou stěnu a další lišty na koberec, vše v délce cca 3 - 4 m a dále přivrtání mřížky ke krbu. Již jste u nás byl před vánoci a montoval mi cca 20 světel. Děkuji a těším se. 

Doba realizace 3 hodiny

Šikovný muž - Hodinový manžel Praha

Oprava zásuvek - Hodinový manžel Praha

Dobrý den,
potřebovali bychom opravit 2 šuplíky (hloubka cca 44 cm) vždy je poškozená jedna strana. Dále výměna 1 zásuvky (nemáme) a u 3 oken se nám přetrhla lanka na žaluziích.  Děkuji, R.

Doba realizace 1,5 hodiny

Šikovný muž - Hodinový manžel Praha

Záznamy: 1 - 6 ze 68
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>