Reference - Hodinový manžel Praha

Drobné práce

Vážený pane Křovino,

 

na základě toho, co jste dnes "předvedl" v našem bytě, myslím, že máte absolutní právo změnit si doménu vašeho webu. Nejste šikovný, jste NEJŠIKOVNĚJŠÍ.

 

Díky mnohokrát, v budoucnu se stoprocentně opět ozvu.

 

Ať se vám daří!

 

Petr V

 

Doporučuji !!!

Využila jsem již několikrát služby šikovný-muž.cz a jsem velmi spokojená. Výborně odvedená práce, všestrannost, přijatelná cena. Pan Křovina si poradí skoro se vším a navíc je to opravdu důkladně udělané. DOPORUČUJI!

 

Díky

 

 

Po několika měsíčním odhodlávání k využití služeb "hodinového manžela" jsem oslovila pana Křovinu s žádostí o pomoc s několika drobnostmi v bytě - cvakající kliky, nefungující digestoř, větrací mřížka v koupelně, odlupující se kobercové lišty... Pan Křovina se mi obratem ozval,  přijel, během několika málo hodin vše vyřešil a spravil tak, že u nás vše září jako novotou. A nejen to, září i můj manžel, že už jsem po něm konečně přestala házet nevraživé pohledy, aby to vše spravil sám. Pan Křovina je velice příjemný šikovný muž, kterému to jde sakra rychle od ruky. A za přijatelnou cenu. Všem vřele doporučuji a ještě jednou Vám díky. 

Poděkování

Mohu jen doporučit, velice šikovný a pečlivý řemeslník. Jsem velice spokojená, a jeho služeb budu i nadále určitě využívat. děkuji Eva.S. Praha

 

Doporučuji

Precisní, rychlý, spolehlivý, zručný. Perfektně odvedená práce při kompletní montáži kychyňské pracovní desky
společně s baterií a dřezem. Děkuji a plně doporučuji.

 

Velká pochvala

Využívám možnosti dát příspěvek Vaší firmě. Pan Křovina je úžasný člověk, velmi zručný, pečlivý, přesný a ochotný. Poradí si s jakýmkoli problémem a práci odvede perfektně!!!! Objednám si ho opět jak budu pomoc potřebovat. Velmi tohoto člověka doporučuji.

Marcela Č.

Doporučuji

Precisní, rychlý, spolehlivý, zručný. Perfektně odvedená práce při kompletní montáži kychyňské pracovní desky
společně s baterií a dřezem. Děkuji a plně doporučuji.

Petr B.

1 | 2 | 3 >>