Reference - Hodinový manžel Praha

Velká pochvala

Využívám možnosti dát příspěvek Vaší firmě. Pan Křovina je úžasný člověk, velmi zručný, pečlivý, přesný a ochotný. Poradí si s jakýmkoli problémem a práci odvede perfektně!!!! Objednám si ho opět jak budu pomoc potřebovat. Velmi tohoto člověka doporučuji.

Marcela Č.

Doporučuji

Precisní, rychlý, spolehlivý, zručný. Perfektně odvedená práce při kompletní montáži kychyňské pracovní desky
společně s baterií a dřezem. Děkuji a plně doporučuji.

Petr B.

Nezisková organizace

 

 

 Děkuji za vaši precizní práci, ze které se budeme dlouho těšit. Šikovný muž prostě umí. J

Vážím si vašeho obdarování ve formě materiálu, kterého nebylo málo. Dovolíme si vás zahrnout mezi naše dárce. Každá podpora nám velmi pomůže.

 

S přátelským pozdravem,

 

Petra

Doporučuji

Moje zkušenost s panem Křovinou je velmi dobra. Dostavil se přesne na dohodnutý čas, poradil si se všemi technickými úkoly. Pracuje rychle a kvalitne. Mohu doporučit.

 

Jana Marie S.

Pana Křovinu směle doporučuji svým známým na základě vlastní zkušenosti s jeho provedenou prací. Jako dobrý řemeslník - bez velkých řečí jde k rovnou k práci, pracuje velmi efektivně. Poradí si s každým problémem. Moc děkuji.

 

Dana K.

Pana Křovinu můžu jen doporučit. Pracuje velmi efektivně a rychle a dokáže si poradit i s nestandardním problémem. Během dvou hodin zvládnul obrovské množství práce a vytrhl mi tím velký trn z paty. Mockrát děkuji. Jakmile bude potřeba, určitě ho znovu využiji.

jana18

Naprostá spokojenost, Hodinový manžel Pert Křovina opravdu dělá čest svému jménu.

<< 1 | 2 | 3 >>