Reference - Hodinový manžel Praha

biancos

“Spolehlivý, komunikativní, šikovný. Doporučuji.”

69petrylek

“S odvedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Název firmy Šikovný muž - Hodinový manžel Praha je více než výstižný. Vřele doporučujeme všem našim známým.”

Jan Hanzalík

Dobrý den, pane Křovino,

ještě jednou děkuji za dnešní rychlou akci výměny větráku. Opravdu jsem byl u vytržení z rychlosti a profi přístupu. Je osvěžující spolupracovat s někým, na koho je spoleh.

S pozdravem Jan Hanzalík

Veronika zdravotní setřička

Doporučuji tohoto hodinového šikulu,pana Křovinu a tímto mu děkuji za bleskově provedenou práci. Vymalováno a položena podlaha v krátké dodací době a ani jsem nemusela moc uklízet. Má široký záběr činností(využila jsem jeho služeb již opakovaně),pracuje čistě,když někde něco odpadne,vždy před odchodem uklidí.Vždy má řešení i pro zdánlivě neřešitelné.Je i cenově dostupný.Už přemýšlím,s čím se zase na pana Křovinu obrátím. Veronika

Marcel , vedoucí prodejny

Rád bych poděkoval Hodinovému mmanželovi panu Křovinovi za výborně odvedenou práci v našem domě. Potvrdily se mi dobré reference, které jsem na něj slyšel. S přehledem vyřešil i neočekávané komplikace, které se v průběhu prací  vyskytly. Obstaral potřebný materiál i jeho dopravu. Náš dům je po návštěvě tohoto „šikovného muže“ krásně nově vymalovaný a osvětlený. A manželka mohla strávit Velikonoce v klidu a pohodě..:))))

Ještě jednou děkuji a vřele pana Křovinu doporučuji.

pí. Jahodová, důchodkyně

Jsme starší manželé a  tak někdy potřebujeme pomoc v domácnosti. Měli jsme štěstí na hodinového manžela  pana Křovinu, který nám byl doporučen.

Jeho přístup je profesionální, požadovanou práci udělal perfektně a hlavně bez nepořádku.

Jsem velmi spokojena s jeho službami a každému vřele doporučuji se na něho obrátit.

sl. Michaela, podnikatelka

Pan Křovina, alias Hodinový manžel Šikovný muž je muž na svém místě. Hravě si poradil s drobnými domácími pracemi, o které jsem ho požádala. Rovněž mi maximálně vyšel vstříc v otázce termínu zhotovení. Promptní reakce na poptávku, vstřícný postoj a skvěle odvedená práce za lidovou cenu. Určitě jsme se neviděli naposled, už chystám seznam dalších prací. Děkuji a dopuručuji!

<< 1 | 2 | 3