Reference - Hodinový manžel Praha

Dana K.

Pana Křovinu můžu jen doporučit. Pracuje velmi efektivně a rychle a dokáže si poradit i s nestandardním problémem. Během dvou hodin zvládnul obrovské množství práce a vytrhl mi tím velký trn z paty. Mockrát děkuji. Jakmile bude potřeba, určitě ho znovu využiji.

jana18

Naprostá spokojenost, Hodinový manžel Pert Křovina opravdu dělá čest svému jménu.

biancos

“Spolehlivý, komunikativní, šikovný. Doporučuji.”

69petrylek

“S odvedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Název firmy Šikovný muž - Hodinový manžel Praha je více než výstižný. Vřele doporučujeme všem našim známým.”

Jan Hanzalík

Dobrý den, pane Křovino,

ještě jednou děkuji za dnešní rychlou akci výměny větráku. Opravdu jsem byl u vytržení z rychlosti a profi přístupu. Je osvěžující spolupracovat s někým, na koho je spoleh.

S pozdravem Jan Hanzalík

Veronika zdravotní setřička

Doporučuji tohoto hodinového šikulu,pana Křovinu a tímto mu děkuji za bleskově provedenou práci. Vymalováno a položena podlaha v krátké dodací době a ani jsem nemusela moc uklízet. Má široký záběr činností(využila jsem jeho služeb již opakovaně),pracuje čistě,když někde něco odpadne,vždy před odchodem uklidí.Vždy má řešení i pro zdánlivě neřešitelné.Je i cenově dostupný.Už přemýšlím,s čím se zase na pana Křovinu obrátím. Veronika

Marcel , vedoucí prodejny

Rád bych poděkoval Hodinovému mmanželovi panu Křovinovi za výborně odvedenou práci v našem domě. Potvrdily se mi dobré reference, které jsem na něj slyšel. S přehledem vyřešil i neočekávané komplikace, které se v průběhu prací  vyskytly. Obstaral potřebný materiál i jeho dopravu. Náš dům je po návštěvě tohoto „šikovného muže“ krásně nově vymalovaný a osvětlený. A manželka mohla strávit Velikonoce v klidu a pohodě..:))))

Ještě jednou děkuji a vřele pana Křovinu doporučuji.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>